Технологія T-CAM

Рисунок3.png  

Інформація про систему

Вимоги, що ставляться зубопротезним лабораторіям щораз вищі. Стоматолог шукає таких вирішень, які дозволять йому відтворити найкращі естетичні і функціональні результати. При цьому пацієнт шукає такого лікаря, який виконає його бажання - зробить його усмішку прекрасною.

fal005000223.jpgСтоліттями люди шукали інноваційні стоматологічні матеріали. Вони мінялися з течією часу, а навіть з модою. Люди заміняли зуби різними матеріалами – кісткою, каменем, слоновою кісткою, сріблом, золотом, перлинами та керамікою. Спеціалісти майже 20 останніх років шукали таких технологій та матеріалів, які були б біосумісними з організмом пацієнта, були б витривалими, які б утримували стабільність кольору та передусім дозволяли досягти естетичної досконалості.

Супраструктури з оксиду-цирконію належать до найсучаснішого і найдинамічнішого по розвитку розділу стоматології. Ортопедична надбудова на оксиді цирконію об’єднує в собі функіональність та важливу для нас - естетику.

Медицина застосовує оксид цирконію з 90-х років. Для науковців це було підсумком багатолітніх досліджень та спостережень, під час яких не виявлено жодного випадку алергії викликаної цим матеріалом. Оксид цирконію стали застосовувати навіть в гіпер-алергічних пацієнтів. Важливим є також те, що оксид цирконію має властивості ізолятора при зіткненні з теплом чи холодом, а також не вступає в реакції з іншими стоматологічними матеріалами. Підкреслюємо це для того, щоб пояснити для чого був обраний оксид цирконію, як основа для виконання підбудов для облицювання Т-САМ.      

В щоденних контактах з людьми прагнемо, щоб наші роботи виглядали природніми. Маємо надію, що під час сонячного дня ,,наші зуби,, будуть відбивати світло так само, як природня емаль зуба, бо коли на неї падають промені світла, видно блиск, яскравість і прозорість зуба. Тому оксид цирконію найбільш підходить в цій ситуації. Крім цього застосовуємо сучасну кераміку, яка є наближена до твердих тканин зуба. При поєднанні сучасної кераміки з каркасом із оксиду цирконію досягаємо естетичних ефектів, як в природніх зубах. І завдяки цьому, ортопедичні конструкції можуть бути виконані таким чином, що ніхто не відрізнить їх від справжніх зубів. Додатковою перевагою оксиду цирконію є те, що на його поверхні не відкладається зубний наліт, в порівнянні з металом.afa005.jpg

Оксид-цирконію є новим матеріалом для виконання ортопедичної конструкції (куксово-кореневі вкладки, коронки, мости), а також абатменти під ортопедичні конструкції на імплататах. Дякуючи використанню сучасної технології CAD/CAM, розширяється спектр ортопедичних конструкцій із оксиду цирконію.

Дослідження in vitro та in vivo, що були проведені в останні роки доводять, що поверхня кераміки акумулює менше бактерій, аніж чистий титан. Інші дослідження показали, що міцність на злам оксиду цирконію є в два рази більша ніж оксиду алюмінію - іншого матеріалу для виготовлення каркасу суцільнокерамічних конструкцій.

Висока витривалість на згин (1000-1200 МПа), а також міцність до утворення тріщин (10МПа м) оксиду цирконію виходить з його дрібнозернистої структури (розмір часточок 0,3-0,5µм) і хімічної модифікації (стабілізація ітрієм). З цих властивостей виникає, що запропонований нами продукт Т-САМ - цирконієвий каркас, для виготовлення суцільнокерамічних конструкцій, може бути чудовою альтернативою для традиційних ортопедичних вирішень.

 

Дівчина відпочиває